Zakup aparatu do EKG

W listopadzie 2022 roku, dzięki wsparciu międzynarodowej organizacji Project Hope oraz prywatnych darczyńców, nasza Fundacja Dostępny Świat uruchomiła w Krakowie placówkę fizjoterapeutyczną i rehabilitacyjną, która bezpłatnie przyjmuje osoby z niepełnosprawnościami i osoby w podeszłym wieko oraz ubogie, którym zapewniamy bezpłatną, kompleksową opiekę fizjoterapeutyczną i rehabilitacyjną. Z naszej pomocy fizjoterapeutycznej skorzystało już blisko 2000 osób.

Nasi podopieczni, poza zabiegami fizjoterapeutycznymi i rehabilitacją, mają możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji z lekarzem internistą i ortopedą. Wyposażając gabinet lekarski otrzymaliśmy  do niego używany aparat do EKG, który służył naszym lekarzom internistom do badania stanu serca pacjentów. Niestety podczas badania pacjenta, aparat przestał poprawnie działać. Wezwany serwis po oględzinach stwierdził, że można podjąć próbę naprawy jednak jej koszty będą porównywalne lub wyższe od zakupu nowego aparatu.

Dlatego też zwracamy się z ogromna prośba o pomoc w zakupie nowego aparatu do przeprowadzania badań EKG naszych pacjentów.

My i nasi pacjenci będziemy ogromnie wdzięczni za okazaną nam choćby najmniejszą pomoc w niesieniu pomocy innym potrzebującym.

Zbiórkę na ten cel prowadzimy w portalu Pomagam.pl